Backlink & SEO Paketleri
İşletmenizin Google sıralamalarında yükselişe geçmesine katkıda bulunun. Premium SEO ve Backlink paketlerimiz.

Backlink Satın Almanın Avantajları

Bilinirlik Elde Etmenizi Sağlar

Backlink; en kısa ve anlaşır şekliyle bir sitenin başka bir siteden link almasına verilen addır. Özellikle büyük bir öneme sahip ve sektörün popüler sitelerinden link almak o sektör içerisinde kolayca fark edilir olmanıza yardımcı olacaktır.

Yüksek kullanıcılı ve büyük bir değere sahip olan web sitelerinden hizmeti almak sizi sitenizin de güvenilir bir site olarak görünmesine yardımcı olacaktır. En kaliteli şekilde yerine getirilen geri bağlantı sayesinde sizlerde öneriler web siteleri arasındaki yerinizi kolayca alabilirsiniz. Özellikle organik yolla oluşan site trafiğinizi arttırma anlamında da oldukça büyük bir işe yarayabilmektedir.

 Backlink hizmeti sayesinde arama motorları tarafından basit bir şekilde taranabilirsiniz. Hedef kitlenin yer aldığı ana sitelerden backlink alarak sizlerde o sitede yer alan kullanıcıların sitenize uğraması sayesinde arama motorunda öne çıkan sitelerden biri haline gelebilirsiniz.

Başlangıç Rekabet
Silver Backlink
2.000
1.500
%100 Manuel ve Organik Seo
30 Gün İçerisinde Rapor Teslimi
3 Anahtar Kelime
5 Özgün Makale (200 Kelime)
5 News Kayıtlı Site Tanıtımı
5 Facebook Backlink
5 Pinterest Backlink
5 Linkedin Backlink
5 Tumblr Backlink
5 Scoop İt Backlink
5 Diigo Backlink
5 Pearltrees Backlink
5 Medium Backlink
5 Pdf Backlink
SATIN AL
Orta Rekabet
Gold Backlink
4.000
2.000
%100 Manuel ve Organik Seo
30 Gün İçerisinde Rapor Teslimi
3 Anahtar Kelime
8 Özgün Makale (200 Kelime)
8 News Kayıtlı Site Tanıtımı
10 Facebook Backlink
10 Pinterest Backlink
10 Tumblr Backlink
10 Scoop İt Backlink
10 Linkedin Backlink
10 Diigo Backlink
5 Pearltrees Backlink
5 Quora Backlink
5 Medium Backlink
5 Pdf Backlink
5 Instapaper Backlink
SATIN AL
Yüksek Rekabet
Platin Backlink
10.000
7.000
%100 Manuel ve Organik Seo
45 Gün İçerisinde Rapor Teslimi
9 Anahtar Kelime
30 Özgün Makale (300 Kelime)
30 Google News Tanıtım Yazısı
30 A+ Kalite Profil Backlink
30 Adet Web 2.0 Backlink
15 Pdf Backlink
10 Adet Edu Backlink
10 Adet Gov Backlink
10 Facebook Backlink
15 Pinterest Backlink
15 Linkedin Backlink
15 Tumblr Backlink
15 Diigo Backlink
10 Scoop İt Backlink
10 Pearltrees Backlink
15 Medium Backlink
10 Dribbble Backlink
10 Instapaper Backlink
Backlink Raporu (Semrush)
Zararlı Backlink Temizliği (Disavow)
İç SEO Analiz Raporu (Semrush)
SATIN AL

Organik Trafik Çekmesini Sağlar

Öncelikle SEO açısından donanımlı olan profesyonel firma sıralama yükseltme imkanı elde etmenizi sağlar. Bu da hedef anahtar kelimeniz üzerine araştırma yapan hedef kitlenizi doğrudan size ulaştırır. Ardından ise Backlink çalışmaları gerçekleştirilir. Bu çalışmalar ile ise firmanızın hedef kitle ile buluşturulması mümkün kılındığı gibi güvenilirliğinizin pekiştirilmesi de sağlanır.

Backlink Satın Alma Faydaları
Baba Backlink ile sunulan backlink hizmetlerinin de bünyesinde bulundurduğu bazı avantajlar bulunur. Çünkü her backlink hizmeti siteye fayda sağlamaz. Kimi durumda söz konusu çalışmaların siteyi olumludan ziyade daha olumsuz etkilediği bilinir. Oysa Backlink hizmeti ile birlikte sunulan avantajlar aşağıda verildiği şekilde ele alınabilir.

Güvenilirlik Sağlar
Sunulan hizmetlerin her biri farklı IP adreslerinden ve güvenilir site bünyesinden sunulur. Hizmetin güven elde etmiş, belirli bir otoriteye sahip site bünyesinde sunulması ise hizmetin sunulduğu sitenin de söz konusu otorite ve güvenden faydalanmasını mümkün kılar. Bu durum kendisini hem Google algoritmaları hem de hedef kitle açısından ortaya çıkartır.

Marka Bilinirliğini Destekler
Backlink satın alma hizmeti de SEO hizmeti gibi marka bilinirliğini olumlu etkiler. Özellikle ciddi bir organik trafik oranı bulunan siteler aracılığı ile gerçekleştirilen bu hizmet, markanızın tek seferde yükselmesini dahil mümkün kılabilir. Bu sebeple kısa sürede uzun yol kat etmek isteyen firmalar için backlink hizmeti özellikle önerilir.

Referral Trafik Kaynağıdır
Referral trafik, arama motorları dışında kazanılan trafiktir. Bu trafiğin de en az organik trafik kadar önemli olduğunu söylemek mümkündür.

Satışları Arttırır
Özellikle e ticaret siteleri açısından Baclink hizmetleri büyük önem arz eder. Söz konusu hizmetler ile birlikte güvenilirliğini adeta tescil ettiren, sitesine doğal ve organik trafik kazandıran siteler aynı zamanda satış oranlarını da arttırır. Çünkü hedef kitlenin satın alım süreci ile ilgili endişeleri backlink hizmetleri ile giderilir. Hedef kitle firmaya farklı bir güven ile yaklaşır.

WhatsApp Support
WhatsApp Destek
Bize Mesaj Gönderin