RED Tasarım Hizmetleri -  Web Sitesi Tasarımı | Web Yazılım | Sosyal Medya
Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Firmamız hakkında tüm merak ettiklerinizi aşağıdaki sorular içinde bulabilirsiniz
Nasıl Satın Alınır?
Satın almak istediğiniz versiyon ve paketin altındaki "satın al" butonuna tıklayarak kredi kartına 12 aya varan taksitlerle satın alabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı ile alımlarınız tamamen güvenli ve shopier alt yapısı ile çalışmaktadır. 256 Bit Güvenli Şifreleme methodu bulunmaktadır. EFT veya Havale seçeneği ile satın almak isterseniz eğer bize ulaşarak güncel banka hesap bilgilerimizi alabilirsiniz.
Ne Satıyorsunuz?
Biz yazılım satıyoruz. Sunucu, hosting veya domain satışı yapmıyoruz fakat teknik detaylar'dan uzak müşterilerimiz için ekstra ücretle bu hizmet desteği sağlamaktayız.
Her Ay veya Her Yıl Ödeme Yapacak Mıyım?
Hayır. Tek seferde ödeme yaptığınız anda sonsuza dek kullanım sağlarsınız. Aylık, yıllık tarzı satış politikamız bulunmamaktadır.
Destek Sisteminiz Nasıl?
Destek sistemimiz oldukça şeffaftır. Bugüne kadar 1000'den fazla firma sahibi ile çalıştık ve ne güzeldir ki olumsuz yorumla karşılaşmadık.
Nasıl Destek Alacağım?
Saatlerce bekleten ticket sistemleri veya geri dönüş yapılamayan destek sistemlerini unutun! Bize mesai saatlerimiz içinde WhatsApp, telefon numaramız veya Skype adresimizden ulaşabilirsiniz. Mesajlarınıza geri dönüşlerin talep yoğunluklarından dolayı bazen gözden kaçabileceğini unutmayın ve lütfen tekrar mesaj yazın. Mesai saatleri dışında yazacağınız mesajlar tamamen destek hattımızdaki arkadaşımızın müsaitliğine ve inisiyatifine bağlı olarak cevaplanacaktır. Cevaplanmayan mesajlara bir sonraki mesai saatleri içerisinde geri dönüş yapılacaktır.
Ek Geliştirmeler Yapıyor Musunuz?
Tabii ki. İsteklerinizi bize iletişim bilgilerimiz dahilinde ileterek neler ekletmek istediklerinizi söyleyebilirsiniz. Yazılımcılarımız ile yapacağımız toplantılar sonrasında size işleminiz için toplam tutar ve teslim süresini belirtiyoruz. NOT : Eklenti ücretleri script ücreti ile doğru orantılı olarak ilerlemeyebilir. Bu nedenle yaptırmak istediğiniz eklentiler için aldığınız fiyatlar, script ücretiyle baz alınamaz.
Kodlama Dili Nedir ve Hazır Sistem Midir?
Kodlama dili PHP-PDO'dur. Herhangi hazır bir sistem(WordPress vb.) ile alakası yoktur, tamamen kendi tasarım ve kodlamamızla üretilmiş yazılımdır.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın